Xiaomi | Truclean W20 Wet Dry Vacuum Filter (2-Pack)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2856 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Truclean W20 Wet Dry Vacuum Filter (2-Pack) |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: xiaomi truclean w20 wet dry vacuum filter 2-pack, bhr8813gl, xiaomi, tolmuimejad

